Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Biznes

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

księgowość
Czy klasyczny cytat na temat znaczenia maszyn z jednej z powieści science fiction Lema był przepowiednią? Nie da się ukryć, że nowoczesne technologie zmieniły całkowicie jakość i styl pracy oraz wpłynęły bez wątpienia na jej precyzję. A to w rachunkowości wartości na wagę złota. Dawniej – zawód księgowego kojarzył się z tonami segregatorów zalegających na biurkach i regałach – dziś do prowadzenia pełnej księgowości wystarczy tylko komputer z podłączeniem do sieci.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

InPost
InPost, lider rynku nowoczesnych usług logistycznych w Polsce przenosi siedzibę główną do krakowskiego kompleksu Ocean Office Park. Firma wynajęła 8300 mkw. powierzchni w budynku B, realizowanym w tej inwestycji. W procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacji warunków najmu spółce doradzała firma Walter Herz.

Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive

Benefity
Przed pandemią pożądany benefit pracowniczy. 
W ciągu ostatnich 2 lat często dominujący model pracy w wielu firmach. Dziś praca zdalna nie jest już postrzegana jako cenny przywilej pracowniczy. Pracodawcy więc poszukują nowych form motywowania zatrudnionych i przyciąganie dobrych kandydatów do pracy. 

Podkategorie