Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Gospodarka

ceny mieszkań
Kumulacja czynników cenotwórczych przekłada się na dalszy wzrost cen nieruchomości. Jak dużych podwyżek na rynku nowych mieszkań możemy się spodziewać w tym roku? Sondę opracował serwis nieruchomości dompress.pl

Pomoc sektorowa
O bezwzględne i pilne przyznanie pomocy sektorowej dla firm pracujących dla targów zwraca się ponownie do rządu Komitet Obrony Branży Targowej. Pochodzące z takiego wsparcia środki zrekompensowałyby dotkliwe straty, jakie od początku pandemii ponoszą przedsiębiorstwa targowe. Dzięki „zastrzykowi finansowemu” zajmujące się np. budową stoisk czy spedycją targową firmy pozostałyby w branży, doczekując do końca epidemii. 

badanie mleka
Eksport mleka poza granice Polski jest obarczony wieloma ograniczeniami i wytycznymi. Antybiotyki w mleku całkowicie wykluczają możliwość wywozu rodzimego produktu. Są jednak pewne limity nałożone przez Unię Celną, które regulują te kwestie. Jak się prezentują? Jakich wartości składowe mleka nie mogą przekroczyć, bo nie zostaną przepuszczone przez kontrolę?