Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Gospodarka

badanie mleka
Eksport mleka poza granice Polski jest obarczony wieloma ograniczeniami i wytycznymi. Antybiotyki w mleku całkowicie wykluczają możliwość wywozu rodzimego produktu. Są jednak pewne limity nałożone przez Unię Celną, które regulują te kwestie. Jak się prezentują? Jakich wartości składowe mleka nie mogą przekroczyć, bo nie zostaną przepuszczone przez kontrolę?

pexels tim mossholder 974314
Odpowiednie nawożenie gleby ma bardzo duży wpływ na szybki wzrost upraw. W obecnych czasach dysponujemy zaawansowanymi narzędziami i technikami, które pomagają wykonywać tę pracę w maksymalnie efektywny i optymalny sposób. Tego rodzaju sprzęt nie tylko pozwala na ułatwioną aplikację, ale także na dobranie odpowiedniego nawozu do właściwości gleby i wyliczenie jej zapotrzebowania. Efekty precyzyjnego nawożenia pola skutkują dużą ilością wysokiej jakości plonów. Poniżej opisujemy nowoczesny sprzęt, który wspomoże Twoją pracę związaną z nawożeniem pól.

20201013092531 55e3dc414b52ac14f6da8c7dda79367a1c36d8e35b556c48732f79d1904ecc59bf 1280.jpg
Wybrane odpady pochodzące z przemysłu motoryzacyjnego wymagają utylizacji oraz przechowywania w szczególnych warunkach. Zaliczamy tu między innymi olej przepracowany należący do grupy odpadów niebezpiecznych. W warsztatach samochodowych generowane są duże ilości zużytych olejów silnikowych i olejów przekładniowych. Jakie są przepisy dotyczące ich utylizacji?