Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Lifestyle

pexels valeria boltneva 965989
,,Jak Nas widzą…”, a może czują? Bez wątpienia, zapach stanowi jeden z kluczowych elementów komunikacji niewerbalnej, mając bezpośredni wpływ na pierwszą ocenę nowopoznanej osoby.      ,,Jak Nas widzą…”, a może czują? Bez wątpienia, zapach stanowi jeden z kluczowych elementów komunikacji niewerbalnej, mając bezpośredni wpływ na pierwszą ocenę nowopoznanej osoby.

8144 optimized
Żarówki ksenonowe mogą niektórym osobom wydawać się dość świeżym wynalazkiem. W rzeczywistości jednak ta technologia dostępna była już w latach 90. W świadomości przeciętnego kierowcy wtedy jednak nie istniały, bo spotkać je można było tylko w samochodach, które nie były dostępne zwykłym zjadaczom chleba. Z luksusowych aut ksenony wkrótce przeniosły się do samochodów średniej klasy i, co za tym idzie, zaczęły pojawiać się masowo na polskich drogach. Dziś rozwiązanie cieszy się ogromną popularnością ze względu na bardzo atrakcyjne parametry. Od jakiegoś czasu spotkać się możemy z jeszcze inną technologią - z ledowymi żarówkami samochodowymi.

baner reklamowy shena

Nasza Marka Shena powstała sześć lat temu.  Wszystko zaczęło się z pasji do biżuterii. Na rynku biżuteryjnym jest całe mnóstwo biżuterii złotej, srebrnej oraz tej z tworzyw sztucznych. Niestety wiele osób (w tym również my) boryka się z problemami alergicznymi, które uniemożliwiają noszenie biżuterii z dowolnych materiałów bez przykrych konsekwencji.