Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Nowe technologie

pexels fauxels 3184292
Dlaczego niektóre firmy posiadają w swojej ofercie usługę WDRAŻANIA systemu IT? Czy to oznacza instalację, czy obejmuje więcej czynności? Wyjaśniamy z czego składa się wdrożenie i jakie działania powinien dostarczyć dostawca usług tego rodzaju.

pompaciepla
Mimo, że pompy ciepła w ostatnim czasie zyskują coraz większą rozpoznawalność i są coraz częściej wybierane to wiele osób nadal nie zdaje sobie do końca sprawy z zalet korzystania z takich rozwiązań. Te są natomiast bardzo duże i dotyczą przede wszystkim oszczędności na rachunkach za ogrzewanie.

Comarch ERP XT jest to niezwykle przydatny program dla małych firm, który umożliwia w prosty i przede wszystkim intuicyjny sposób wystawić dokumenty sprzedaży, a także inne czynności typu dodawanie dokumentów kosztowych i kontrolowanie zaległych płatności. Program można pobrać przez naszą przeglądarkę internetową, jednakże aby aktywować produkt, należy go wykupić, wówczas wysyłany jest klucz, na wybrany adres poczty elektronicznej.