Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Nowe technologie

simmering
Prawidłowo działająca maszyna to rzecz piękna. Sprawne działanie jej części daje pozory bezwysiłkowości, a to wszystko dzięki uszczelnieniom, które zapobiegają wyciekom między ruchomymi elementami. Uszczelki można znaleźć we wszystkim, od silników spalinowych po tłoki, pompy, a nawet wirniki helikopterów. Każda z nich służy innemu celowi, ale wszystkie odgrywają ważną rolę w zapewnieniu, że koła zębate są wyrównane i że maszyna działa z najwyższą wydajnością.

pompa hydrauliczna
Hydraulika siłowa to nazwa technologii opartej na cieczy (zazwyczaj oleju), którą wykorzystujemy w maszynach budowlanych. Układ hydrauliczny wykorzystuje nieściśliwą ciecz, którą zazwyczaj jest olej, i używa jej do przekazywania energii z jednego lub więcej źródeł w celu wykonania pracy poprzez przetłoczenie jej przez mały otwór, tworząc w ten sposób dużą moc. 

Komputer mobilny
Komputer mobilny Zebra TC52ax z WorkStation Connect oferuje wygodę użytkownika znaną z obsługi rozwiązań stacjonarnych poprzez zapewnienie zaawansowanej łączności bezprzewodowej i zwiększonej produktywności