Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Ocena użytkowników: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Strony internetowe
Strony internetowe są obowiązkowe dla każdego przedsiębiorcy. To element, który pomaga zbudować świadomość istnienia o danej marce. Prowadząc własną stronę internetową można dotrzeć do szerokiego grona potencjalnych klientów. Przy projektowaniu stron WWW należy trzymać się kilku podstawowych zasad.

 

 

Tworzenie stron internetowych a nazwa domeny

Tworzenie stron internetowych obejmuje wiele działań, których celem jest finalne doprowadzenie do sukcesu. Stworzenie strony internetowej ściśle powiązane jest z domeną. Jej nazwa zawsze powinna nawiązywać w jakikolwiek sposób do prowadzonego biznesu. Do tego musi ona być łatwa do zapamiętania, dzięki czemu jej powtórzenie na spotkaniu biznesowym, konferencji, itd., nie będzie nikomu sprawiać żadnego problemu. Ważne jest również to, aby domenę zakupić we właściwym miejscu.

 

Projektowanie stron internetowych a logo firmy

Aby podkreślić znaczenie logo, należy dodać, że społeczeństwo jest w stanie lepiej zapamiętać obraz niż prezentowaną treść. Tworzenie stron WWW powinno skoncentrować się ściśle dookoła loga, które musi odzwierciedlać zamierzenia i cele przedsiębiorcy. Tak samo jak projektowanie stron WWW należy powierzyć specjalistom, tak samo jest w przypadku loga, jakie powinno zostać oddane w ręce osób, jakie na co dzień mają do czynienia z grafiką. Tylko dzięki temu będzie można zadbać o wygląd loga, które umieszczone jest zawsze na stronie głównej.

 

Projektowanie strony internetowej a nawigacja

Dlaczego do tworzenia stron internetowych należy zatrudnić specjalistów? Ponieważ to dzięki nim będzie można zadbać o nawigację. Musi być ona jasna i zrozumiała. Ważne jest posortowanie odpowiednich kategorii. Tak, aby nie utrudniać klientom dotarcia do wybranej zawartości. Osoby, które chcą doprowadzić do stworzenia profesjonalnej strony internetowej wiedzą, że nawigacja nie może być zbyt szczegółowa. Może ona bowiem utrudniać poruszanie się po stronie klientom.

 

Wizytówka firmy

Projektowaniem stron internetowych zajmują się osoby, które na co dzień zdają sobie sprawę z tego, że tak naprawdę ma się do czynienia z wirtualną wizytówką. To dlatego do projektu strony internetowej należy podejść sumiennie i starannie dbając o umieszczenie tam wszystkich niezbędnych informacji, m.in. danych kontaktowych.

Ważne jest także to, aby już projekt strony internetowej zawierał najważniejsze informacje o biznesie. Tak, aby klient nie musiał przeszukiwać danej witryny internetowej po to, żeby dowiedzieć się z kim ma tak naprawdę do czynienia.

Tworzenie stron internetowych należy powierzyć w ręce osób, które doskonale rozumieją potrzeby współczesnego świata wirtualnego.